ul. Tetmajera 1b/7 41-933 Bytom

Ginekologia i położnictwo

W Centrum Medycznym RESMED w ramach poradni Ginekologiczno-Położniczej zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem dolegliwości kobiecych oraz prowadzeniem ciąży.

GINEKOLOGIA

Każda kobieta powinna regularnie kontrolować stan swojego zdrowia. Profilaktyczne wizyty u ginekologa umożliwiają wczesne wykrycie zaburzeń i chorób, co skraca leczenie i często zwiększa jego skuteczność. Każda kobieta powinna zgłaszać się na badanie przynajmniej raz na 12 miesięcy W przypadku wykrycia nieprawidłowości jesteśmy w stanie zaoferować pełną opiekę specjalistów ginekologów oraz lekarzy innych specjalności. W razie konieczności leczenia zabiegowego, dzięki współpracy z wiodącymi na Śląsku placówkami szpitalnymi, nasi specjaliści skierują Cię do odpowiedniego ośrodka.

Zakres usług:


PROWADZENIE CIĄŻY

W Centrum Medycznym RESMED dbamy o zdrowie przyszłej Mamy i dziecka od samego początku.

Nasi specjaliści oferują opiekę nad kobietą w ciąży fizjologicznej. Oferujemy pełną diagnostykę prenatalną W przypadku ciąży powikłanej proponujemy konsultację odpowiednich specjalistów, min. Diabetologa. W razie konieczności hospitalizacji, dzięki współpracy z wiodącymi na Śląsku ośrodkiem perinatologii, Ty oraz Twój maluch będziecie mieli zapewnioną najlepszą opiekę. Współpracujemy z doświadczoną położną, która prowadzi indywidualne zajęcia szkoły rodzenia.